fbpx

B-lite implantáty hrdě vyčnívají z řady. Zjistěte, proč byste se o ně měla zajímat i vy!

B-lite implantáty hrdě vyčnívají z řady. Zjistěte, proč byste se o ně měla zajímat i vy!

B-lite implantáty mají hned několik nepopiratelných výhod. Jsou o neuvěřitelných 30 % lehčí ve srovnání s ostatními typy implantátů. Díky tomu si můžete zvolit tvar a velikost, které přesně odpovídají vašim požadavkům. V tomto článku popíšeme, jaké jsou hlavní benefity této inovativní technologie a nabídne stručné srovnání s ostatními typy.

Obsah

B-lite implantáty – 9 důvodů, proč byste se o ně měly zajímat

Jsou výsledkem 10 let trvajícího vědeckého výzkumu. Tedy naprosto bezpečné.

Jsou vyrobeny ze silikonového gelu, který má speciální složení. Výsledkem je o 30 % nižší hmotnost.

Nižší hmotnost vám dává širší možnosti výběru tvaru a velikostí. Na těžší konvenční implantáty logicky působí gravitace více.

Jsou optimální volbou pro ženy, které se často věnují různým sportům. Odlehčené implantáty vás při sportování nebudou nijak omezovat. Riziko poklesu je v jejich případě mnohem nižší.

Nízká hmotnost vám umožní splnit si sen o velkých ňadrech, aniž byste poté trpěly nepříjemnými bolestmi zad.

Jsou dostupné v různých tvarech a velikostech. Samotná operace probíhá naprosto standardně.

Nadchnou ženy, které ze všeho nejvíc touží po přirozeném výsledku. Prsní implantáty B-lite jsou vhodným řešením i pro malá ňadra. Po jejich aplikaci nedochází ke “zvlnění” a pod kůží není viditelný jejich okraj, což je u konvenčních typů vcelku běžné.

Jsou velmi odolné a vyrobené z ověřených materiálů. Uvnitř silikonového gelu jsou vzduchové bublinky. Díky tomu je implantát odolnější vůči mechanickému poškození. Pokud by přece jen došlo k protržení. Konzistence gelu je tužší, takže by do těla prosakoval pomaleji.

Unikátní složení a konzistence gelu umožňuje snazší mamografické vyšetření, protože gel je díky bublinkám transparentnější.

Objevte další výhody implantátů B-lite.
Našim lékařům, můžete položit jakoukoliv otázku.

Čeká vás rekonstrukce jednoho prsu? B-lite implantáty jsou v této oblasti bezkonkurenční

Po rekonstrukci jednoho prsu při použití klasického silikonového implantátu, se může stát, že je váha “nového” ňadra o něco vyšší, než druhého přírodního prsu. Tím pádem bude gravitace působit více na operované ňadro a časem může dojít k jeho rychlejšímu poklesu. Ňadra tak po letech mohou působit nesouměrným dojmem.

V případě, že si zvolíte odlehčené implantáty B-lite, je riziko nesouměrnosti minimální.

Kolik stojí B-lite implantáty? Cena se odvíjí od mnoha faktorů

 

Kulaté

Anatomické

B-LITE

102 000 Kč

112 000 Kč

V ceně zpravidla nejsou zahrnuty další zákroky jako je modelace, úpravy vpáčených bradavek, další den pobytu na klinice navíc atd. Veškeré detaily o zákroku včetně konečné ceny vám sdělí lékař během konzultace.

Inovativní implantáty B-lite jsou ve srovnání s dalšími značkami nákladnější. Nicméně žádný jiný prostředek nenabízí takový set vlastností jako B-lite.

Pro srovnání:

Nejčastějším důvodem reoperace (výměny) po letech je právě pokles silikonu způsobený gravitací. Pokud si zvolíte B-lite, ani po letech nedojde k tak výraznému poklesu jako u konvenčních prostředků. 

Toužíte po velkém poprsí?
Díky technologii B-lite máte splnění vašeho snu na dosah ruky.
Máme k dispozici 3D Scanner DIVINA, díky kterému budete již během konzultace přesně vědět, jak bude vypadat výsledek operace

5/5 - (1 vote)

Sdílet příběh

>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám