fbpx

Mentor implantáty - proč si zvolit právě tuto značku?

Zaujaly vás Mentor implantáty? Na trhu je kvalitních výrobců více. Pokud se o danou problematiku aktivně nezajímáte, může být velký výběr matoucí. 

Chcete vědět, proč byste si měli zvolit Mentor? V našem článku vám vše vysvětlíme. Dozvíte se, jaké jsou hlavní benefity implantátů této značky a zda jsou optimální volbou právě pro vás.

Obsah

Mentor implantáty mají dlouholetou tradici

Společnost Mentor ze Spojených států se v globálním měřítku řadí k největším výrobcům prsních implantátů. Ty jsou schválené americkou institucí FDA a díky ověřené kvalitě a bezpečnosti mají věrné příznivce doslova ve všech koutech světa. Velmi oblíbené jsou i u nás a hned se dozvíte proč.

Čím implantáty Mentor vynikají?

Implantáty Mentor můžete vybírat podle tvaru: kulaté, nebo anatomické

Tvar i velikost vybíráte společně s lékařem. Lékař se vám bude snažit vyjít vstříc, ale z profesního hlediska by vám měl doporučit alternativu, která nejlépe koresponduje s vaší fyzickou konstitucí.

Ideální tvar implantátu určuje postavení podprsní rýhy a dvorce.

Bojíte se pooperačních komplikací? Bezpečnost implantátů značky Mentor potvrdila americká instituce FDA.

Jsou implantáty Mentor 300 ml dostatečně velké?

300 ml může být pro laika velmi abstraktní pojem. Proto si vysněnou velikost předem vyzkoušíte s pomocí speciální podprsenky. Platí to samé jako u výběru tvaru. Lékař se bude snažit vyhovět vašim požadavkům, ale zároveň musí zohlednit i vaši výšku, váhu, šířku ramen a boků a celkovou tělesnou konstituci tak, aby výsledek působil symetricky.

Během konzultace si budete moci vyzkoušet více velikostí. Díky tomu budete mít lepší představu o tom, jak na vás bude daný objem vypadat.

Může být pro vás zajímavé  Kapkovité implantáty - pro koho jsou nejlepší možnou volbou?

Máte zájem o implantáty Mentor? Diskuze na internetu může být cenným zdrojem informací

Na různých internetových fórech najdete diskuzní vlákna, která se zabývají nejen augmentací, ale i dalšími příbuznými tématy.

Osobní zkušenosti jsou k nezaplacení, proto neuděláte chybu, když si uděláte menší průzkum. 

Mějte ale na paměti, že každá žena je originál. Velikost a tvar je velmi individuální. V tomto směru si určitě nechte poradit zkušeným plastickým chirurgem

Implantáty Mentor u nás nemusíte platit v hotovosti

Nemusíte čekat několik let, až si na výstavní ňadra našetříte. Pokud nemáte v tuto chvíli k dispozici celou částku, poskytneme vám na operaci výhodnou půjčku až do výše 150 000 Kč. Půjčený obnos můžete splatit do 1 až 3 let. Za sjednání této půjčky nic neplatíte, a pokud budete chtít zbytek sumy doplatit najednou, nemusíte se bát dodatečných poplatků.

Máte zájem o nízkoúrokovou půjčku na plastickou operaci?

5/5 - (1 vote)

Sdílet příběh

>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám