fbpx

Premier Lift

Premier Lift je unikátní zákrok, díky kterému lze modelovat prsa ženy bez jizvy „T“, která vzniká při modelaci prsou. Zákrok Premier Lift je vedený přes prsní dvorce. Následně lze použít implantát nebo zákrok provést bez implantátů.

Máte mírně pokleslá prsa a bojíte se jizev charakteristických při modelaci prsou? Máme pro Vás řešení – zákrok Premier Lift!

Naše klinika jako jediná v ČR a SR provádí zákrok tzv. Premier Lift. Jedná se o unikátní zákrok díky kterému lze modelovat prsa ženy bez klasické „T jizvy“ která vzniká při modelaci prsou. Zákrok Premier Lift je vedený přes dvorce prsou klientky. Následně lze použít implantát nebo zákrok lze provést i bez implantátů. Na zákrok se na naší klinice specializuje MUDr. Igor Slaninka. Zákrok je prováděný v celkové narkóze.

Jako jediná klinika v Praze navíc disponujeme 3D scannerem – vizualizací (virtuální realitou) pro zvětšení prsou – klient může vidět očekávaný výsledek zvětšení a porovnat velikost zvolených implantátů.

Svěřte se do rukou renomované plastické chirurgie – specializujeme se na operace prsou. Ročně provedeme více než 650 operace prsou a ošetříme více než 6500 klientů.

Zvýhodněná cena platí:

  • na všechny nově objednané zákroky plastické chirurgie provedené v termínu od 1.6.2020 do 31.8.2020
  • omezený počet termínů na lékaře (20 termínů) – rezervujte si proto svůj termín včas
  • před každým zákrokem je nutné podstoupit konzultaci u našich lékařů
  • pro cenově nacenění zákroku nás kontaktujte prosím na info@premier-clinic.cz nebo na tel.: +420273136126
  • zvýhodněná cena platí pouze pro zákroky plastické chirurgie (neplatí tedy pro vlasové transplantace, gynekologické zákroky, dermatologické zákroky)
  • platba zákroku: 100% částky zákroku je nutné uhradit při rezervaci termínu. Storno podmínky zákroku: přesunutí termínu zákroku/zrušení zákroku je možné pouze v případě nevhodného zdravotního stavu klienta, nemoci, vyšší moci. Termín zákroku je neměnný.
Previous
Next

OBJEDNEJTE SE

na nezávaznou konzultaci
>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám