fbpx

Plastika prsou – cena zákroku a další informace

již od 67 000 Kč
Krásná a dokonale souměrná prsa nenaděluje příroda všem. Ale my ano. Řekněte nám, jaký tvar prsou byste si přála. Vaše cesta k hezčímu poprsí začíná zde.

Sebevědomí, větší spokojenost se svým vzhledem, ale i ryzí praktičnost. To vše vám může dát plastika prsou. Cena tohoto zákroku u nás zahrnuje kompletní operační i pooperační péči včetně veškerých léků a kontrol.

Prohlédněte si ceník jednotlivých implantátů, které provádíme, a neváhejte nás oslovit s jakýmikoliv dotazy!

Plastika prsou – cena jednotlivých implantátů

 
Kulaté78 000 Kč74 000 Kč
67 000 Kč
102 000 Kč
Anatomické
90 000 Kč
77 000 Kč
77 000 Kč
112 000 Kč
 KulatéAnatomické
MENTOR78 000 Kč
90 000 Kč
POLYTECH74 000 Kč
77 000 Kč
MOTIVA67 000 Kč77 000 Kč
B-LITE102 000 Kč112 000 Kč

Kolik stojí plastika prsou? Cena zákroku závisí na vašich preferencích

Cena plastické operace prsou se bude odvíjet od zvolené značky implantátu i od toho, jaký typ dekoltu si budete přát. Nabízíme dvě základní varianty implantátů, totiž kulaté a kapkovité. Obojí má své výhody v závislosti na vašich preferencích.

Toužíte-li po plném a atraktivním dekoltu, push-up efektu a pevně tvarovaných prsou s objemem do 400 ml, pak volte kulaté implantáty. Jedná se o levnější, ale zcela plnohodnotnou a nesmírně populární variantu.

Jestliže naopak preferujete co nejpřirozenější výsledek, pak volte anatomické či kapkovité implantáty. S nimi lze zvětšit a dotvarovat povislejší prsa i docílit velkého objemu nad 400 ml. 

U anatomického implantátu lze volit ze tří variant: kruhovitého, oválného svislého a oválného vodorovného. Anatomický implantát je o něco dražší oproti implantátu kulatému.

U zvětšení prsou o ceně rozhoduje také značka

Samotná značka implantátu je rovněž významným cenovým faktorem. U nás pracujeme s implantáty renomovaných značek, mezi něž patří:

Odlehčené implantáty s jedinečnou paměťovou technologií. Díky jejich váze je zde menší riziko poklesu. Odolné proti mechanickému poškození.

Implantáty americké výroby s více něž 30 lety tradice. Prověřená a spolehlivá značka s pestrou paletou velikostí i tvarů.

Tyto kvalitní německé implantáty jsou na trhu již přes 25 let a vždy dostávaly těm nejvyšším nárokům. Jejich volba s sebou nese i celoživotní záruku.

Britské silikonové implantáty s texturovaným i hladkým povrchem, charakterizované vysokou přilnavostí k prsní tkáni. V případě vzniku trhlin je zde garance výměny.

Extrémně elastické implantáty umožňující snadnější vložení a menší zjizvení. Minimální riziko pooperačních komplikací, přirozené na dotek a vysoká spokojenost klientek.
Jste na rozpacích, jaký typ a značku implantátu zvolit?
Nebojte se nás kontaktovat. Každou variantu Vám vysvětlíme do posledních podrobností.

Je pro vás cena plastiky prsou příliš vysoká? Můžeme se domluvit i na splátkách

Jestliže nemáte okamžitě k dispozici celou částku k zaplacení zákroku, nemusíte proto ještě zoufat. Můžeme sjednat výhodnou půjčku až do výše 150 000 korun a splátkový kalendář, který vám bude vyhovovat po dobu 1-3 let.

Sjednání takové půjčky je zcela zdarma a ještě 14 dní od jejího uzavření od ní máte možnost odstoupit. Splátky jsou nízkoúrokové a i v případě předčasných splátek vám nehrozí žádná penalizace!

Máte zájem o financování vaší operace tímto způsobem?
Ozvěte se nám a můžeme začít projednávat detaily.
>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám