fbpx

Zmenšení prsou - cena se odvíjí od zvoleného typu implantátu

Pokud toužíte po zmenšení prsou, cena zákroku by určitě neměla být rozhodujícím faktorem výběru. Ve většině případů nejde jen o estetickou záležitost.
Velká ňadra jsou symbolem krásy a sexappelu, ale čeho je moc, toho je někdy příliš. V případě, že vám vaše ňadra překážejí v běžném životě, nebo vám dokonce způsobují zdravotní komplikace, je jejich zmenšení optimálním řešením, které nejen zvýší vaše sebevědomí, ale také vyřeší vleklé zdravotní potíže. 

Zmenšení prsou - cena zákroku je investicí do vašeho zdraví

Každá žena se chce cítit dobře ve vlastním těle. Chce být krásná a obdivovaná. Dnešní doba klade někdy až extrémní důraz na vzhled. 

Pokud vaše tělo neodpovídá současným ideálům krásy, můžete se cítit pod tlakem. Vaše sebevědomí se při konfrontaci s dokonalými kráskami z časopisů otřásá v základech. Jistě, vzhled není všechno, nicméně cítit se krásně a sebevědomě je výsostné právo každé ženy. 

Pokud jsou pro vás objemná prsa handicapem, který vás fyzicky i společensky omezuje, proč byste se musela trápit, když vám dokážeme efektivně pomoct? Krásná prsa adekvátní velikosti dokážou vyřešit nejen fyzické problémy. 

Psychická pohoda, spokojenost s vlastním tělem a sebevědomí jsou také pádné důvody, proč investovat do zmenšení.

Kolik stojí zmenšení prsou? Cena odráží odbornost lékařů a kvalitu použitých implantátů

Naši plastičtí chirurgové jsou bez nadsázky špičkami v oboru. Mají dlouholeté zkušenosti, které nasbírali doma i v zahraničí.

Pokud se rozhodnete pro zmenšení prsu, cena na naší klinice odpovídá odbornosti našich lékařů, kteří úspěšně odoperovali již tisíce klientek. Jejich krédem je přirozenost.

Dalším důležitým faktorem je důraz na kvalitu použitých implantátů. V Premier Clinic si můžete vybrat z nejmodernějších typů absolutně bezpečných implantátů. 

 
Kulaté87 300 Kč80 300 Kč
74 700 Kč
108 300Kč
Anatomické
101 600 Kč
83 300 Kč
84 900 Kč
118 300 Kč
 KulatéAnatomické
MENTOR86 300 Kč
100 600 Kč
POLYTECH80 300 Kč
83 300 Kč
MOTIVA74 700 Kč84 900 Kč
B-LITE108 300 Kč118 300 Kč

Nutná plastika prsou (zmenšení) - cenu zákroku může plně hradit zdravotní pojišťovna

Čeká vás lékařsky indikované zmenšení a modelace prsou? Cenu zákroku v tomto případě může plně uhradit zdravotní pojišťovna. Nadměrná velikost ňader, může být příčinou opravdu závažných zdravotních problémů.

Pokud vám zmenšení důrazně doporučuje lékař, neváhejte nás navštívit. Operaci hrazené zdravotními pojišťovnami však neprovádíme, je proto nutné se obrátit na Fakultní nemocnici ve Vašem okolí.

Nenechte se odradit cenou. Našim klientkám umožňujeme operaci výhodně splácet.
Krásná prsa přesně podle vašich představ se u nás stanou skutečností.
>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám