fbpx

Velikost, tvar a značka

Certifikované silikonové gelové implantáty svou konzistencí připomínají prsní tkáň. Jsou hygienicky nezávadné, bezpečné a pevné. Pro zvětšení prsou se používají buď kulaté, nebo anatomické, které tvarem připomínají kapku. Na základě konzultace, dispozic klientky i k proporcím těla jsou vybírány implantáty vždy tak, aby výsledek byl co nejpřirozenější. Naše klinika nabízí prsní implantáty od značek MOTIVA, POLYTECH, MENTOR a B-LITE.

Přehrát video

MUDr. Lucie Zárubová - vedoucí lékař Premier Clinic

Velikost

Každá žena má určitou představu o tom, jak by měl vypadat její dekolt po zvětšení prsou.

Naši zkušení specialisté s Vámi Vaše představy důkladně prodiskutují během konzultace a ukáží Vám, jaké možnosti pro Vás připadají v úvahu. Společně tak vyberete typ a tvar implantátu, který bude ideální právě pro Vás a který Vám pomůže se ve svém těle cítit skvěle. Jednotlivé velikosti a typy implantátů si budete moci vyzkoušet přímo na vlastním těle díky speciální zkušební podprsence.

Je pro Vás těžké si představit, jak bude vypadat výsledek Vaší operace prsou? 

Právě proto nabízíme našim pacientkám jako jediná klinika v ČR 3D animaci Motiva Imagine.

Tato moderní technologie vytvoří během několika sekund 3D pohledy Vašeho nového hrudníku ze všech stran. Vyzkoušet můžete různé typy a velikosti implantátů Motiva. Neváhejte této možnosti využít!

Tvar

Jak vybrat typ prsního implantátu? Které implantáty jsou pro mě ty pravé?

Nejste si jistá, zda máte zvolit raději kulaté, nebo kapkovité implantáty? V takovém případě jde v první řadě o Váš osobní vkus. Každý výrobce nabízí navíc odlišný tvar kapkovitého implantátu. Ideální velikost a tvar implantátů vyberete během konzultace s lékařem, který Vám doporučí vhodný implantát pro dosažení požadovaného výsledku zvětšení prsou.

Kulaté

Pro plný a atraktivní dekolt
doporučujeme implantáty kulaté!

Díky kulatým implantátům lze docílit plného, atraktivního dekoltu. Svým vzhledem připomínají kulaté prsní implantáty polokouli. Díky svému tvaru hezky vyplní horní část dekoltu, zároveň se ale nemusíte bát, že by jejich eventuální pootočení způsobilo asymetrii prsou.

Při výběru tvaru implantátu je také důležité zohlednit výšku bradavek vzhledem k podprsní rýze. Nacházejí-li se bradavky v blízkosti podprsní rýhy, pak je vhodné zvolit spíše anatomický implantát, protože dokáže objem prsu podepřít přesně pod bradavkou. Kulaté implantáty nejsou v takovém případě vhodné, protože by bradavky přesahovaly přes implantáty a směřovaly dolů.

Mnoho žen však touží po opravdu plném dekoltu, a tak se i v tomto případě nabízí řešení, a tím je modelace prsou (mastopexe). Pomocí modelace je možné upravit polohu bradavek na kulatých implantátech a Vy tak dosáhnete krásného výsledku operace prsou.

Anatomické

​​Pro maximálně přirozený vzhled doporučujeme implantáty anatomické,
nazývané také kapkovité!

Rozhodnete-li se pro anatomické implantáty, docílíte přirozeného výsledku zvětšení prsou a to i v případě, že jste velmi štíhlá. Vybírat můžete ze 3 variant anatomických implantátů: existuje kruhovitý tvar, oválný tvar orientovaný svisle a oválný tvar orientovaný vodorovně. Zeptejte se svého plastického chirurga, který typ by doporučil právě Vám!

Značka

Na naší klinice používáme prsní implantáty od značek MOTIVA, POLYTECH, MENTOR a B-LITE.

Jsme tu pro Vás

Máte dotazy? Máte obavy? Potřebujete poradit?

>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám