fbpx

Zmenšení prsou - diskuze 2021

Uvažujete už delší dobu o zmenšení prsou? Diskuze 2021 pod našimi články nebo i prostřednictvím sociálních médií na různých fórech mohou být přínosným zdrojem informací. Takových, které jsou založeny na zkušenostech skutečných žen.

Pokud váháte, zda tento typ plastické operace podstoupit, určitě si prostudujte téma modelace prsou v diskuzi. Zapojte se do ní a ptejte se na vše, co vás zajímá. 

Ženy s nadměrnou velikostí prsou zpravidla nepodstupují redukci jen čistě z estetických důvodů. Velké poprsí je pro mnohé z nich velmi nepraktické. Mají problém vybrat padnoucí oblečení nebo provozovat určité druhy sportů.

Navíc mohou trpět i zdravotními problémy. Nejčastěji si stěžují na bolesti páteře a hlavy. Pokud patříte mezi ně a operaci odkládáte ze strachu z bolesti a případných komplikací, pročtení téma redukce prsou v diskuzi by mohlo vaše obavy rozptýlit. 

Co se můžete o redukci prsou v diskuzi dozvědět?

Osobní reference na konkrétní kliniku

Popis předoperační a pooperační péče

Přístup a subjektivní hodnocení chirurga

Různé, i když většinou neodborné tipy a rady pacientek, jak zvládnout období rekonvalescence

Zmenšení prsou v diskuzi probírá skutečně hodně žen. Jejich komentáře vám mohou pomoct vybrat kliniku, která přesně odpovídá vašim nárokům a představám. Dozvíte se, kde vám poskytnou nadstandardní péči a co všechno bývá zahrnuto v ceně zákroku. 

Přínosné mohou být také negativní recenze. Upozorní vás, na co byste si při výběru kliniky měly dát pozor. Nicméně veškeré dotazy, které se týkají přímo plastické operace, důrazně doporučujeme konzultovat vždy jen s odborníkem.

Osobní zkušenosti pacientek po operaci vám mohou pomoci zbavit se strachu a obav.
Chcete se na cokoliv zeptat? Naši lékaři jsou vám k dispozici.
>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám