fbpx

Zmenšení prsou

již od 71 750 Kč
Veliká prsa nejsou vždy požehnáním. V extrémních případech mohou i ztěžovat běžný život a ohrožovat vaše zdraví. Tak daleko to ale dojít nemusí. Na naší klinice vás této “zátěže” zbavíme. Stačí říci.

Zmenšení prsou je dnes standardním a široce dostupným zákrokem, který volí stále více žen. Jestliže pro vás vaše velká prsa nejsou zdrojem pýchy, ale spíše každodenních obtíží a omezení, je řešení nasnadě.

Naši chirurgové vám pomohou k lepšímu vzhledu i kvalitnějšímu životu.

Zmenšení prsou, jak jej děláme u nás

Možnost splátek

Zákrok můžete hradit rovněž prostřednictvím splátkového kalendáře, nemáte-li celou sumu ihned k dispozici.

Low-flow anestézie

Tento typ anestézie podstatně minimalizuje nežádoucí vedlejší účinky, které doprovází běžnou anestézii. Po zákroku se proberete jako ze sladkého spánku.

Prakticky žádné zjizvení

Zakládáme si na tom, že naše zákroky zanechávají naprosto minimální stopy. Krátké řezy, takřka nepostřehnutelné jizvičky.

3D vizualizace

Obáváte se, jak bude výsledek operace vypadat? Můžeme vám jej ukázat ještě v předstihu prostřednictvím věrné 3D vizualizace.

Špičkoví lékaři

Na naší klinice pracují jedni z nejlepších plastických chirurgů u nás. Léta zkušeností a stovky, ba tisíce úspěšně provedených operací jsou jejich vizitkou.

Příliš veliká prsa vás již nemusí trápit o nic déle.
Podstupte tento jednoduchý zákrok a buďte konečně spokojená ve svém vlastním těle.

Kdy podstoupit redukční mammaplastiku?

Pokud máte pocit, že vás vaše velká prsa jakkoliv omezují, vyvíjejí přílišnou zátěž na vaši páteř, nebo s jejich velikostí zkrátka dlouhodobě nejste spokojena z estetického hlediska, zauvažujte nad tímto zákrokem. 

Můžete si tak ušetřit případné zdravotní problémy a zároveň si dopomoci k větší spokojenosti s vlastním vzhledem. Redukce příliš velkých prsou přinesla řadě našich pacientek úlevu a zvýšenou kvalitu života – právě vy můžete být tou další.

Tento zákrok může podstoupit každá žena starší 18 let, ve výjimečných případech můžeme operovat i mladší pacientky, jestliže velikost jejich prsou vážněji ohrožuje jejich zdraví.

Jak probíhá zmenšení a modelace prsou?

01.
Konzultace a vyšetření
Nejprve se k nám objednáte na konzultaci, při níž prodiskutujeme vaše požadavky i všechny detaily zákroku. Můžeme provést i 3D vizualizaci, abyste měla konkrétnější představu o jeho výsledku. Ještě před dohodnutým termínem operace pak provedeme lékařské vyšetření a zjistíme, zda vaše zdraví operaci umožňuje.
02.
Operace
Operace samotná obvykle zabere zhruba 2 hodiny, které strávíte pod šetrnou low-flow anestézií. Během této doby odebereme z vašich prsou nadbytečný tuk i části žlázy a zbytek domodelujeme do dohodnutého tvaru.
03.
Hospitalizace
Připravte se na to, že noc po operaci ještě strávíte hospitalizována u nás na klinice. Nebojte, bude zde o vás dobře postaráno.
04.
Pooperační péče
Zmenšená prsa je nutno zpevnit elastickou bandáží či kompresním prádlem. S jeho neustálým nošením počítejte ještě několik dní po návratu domů. Dále bude nutné vyhýbat se po nějaký čas zvýšené námaze a dodržovat další pooperační doporučení.
05.
Kontrola
Počítejte ještě s následnými kontrolami, při nichž se ujistíme, že je vše v pořádku.

Cena zmenšení a modelace prsou

 
Kulaté87 300 Kč80 300 Kč
74 700 Kč
108 300Kč
Anatomické
101 600 Kč
83 300 Kč
84 900 Kč
118 300 Kč
 KulatéAnatomické
MENTOR86 300 Kč
100 600 Kč
POLYTECH80 300 Kč
83 300 Kč
MOTIVA74 700 Kč84 900 Kč
B-LITE108 300 Kč118 300 Kč
Využijte režim postupných splátek, nemáte-li celou částku k zaplacení zákroku pohromadě.
Kontaktujte nás ohledně detailů tohoto řešení.

Jste rozhodnuty pro zmenšení prsou? Operace je u nás v režii následujících lékařů

Jak se jim osvědčila plastika prsou? Zmenšení podstoupily u nás a nyní vám vzkazují…

Iveta H.
5/5

Svělý přístup. Děkuji za Vaši práci.

Martina K.
5/5

Premier Clinic mi přinesl do života nejen změnu vzhledu, ale především sebevědomí. Děkuji celému lékařskému týmu a přeji všem ženám, aby našly to, co já. Díky.

Lenka C.
5/5

Na operaci jsem byla teprve nedávno, ale jsem nyní o mnoho spokojenější.

Zmenšení prsou - výsledky před a po zákroku na naší klinice

Přehrát video
Přehrát video

O nás

Naše klinika se nachází v srdci Prahy na adrese Jungmannova 26/15, Praha 1. Za dobu své existence si vydobyla pověst jednoho z nejšpičkovějších center plastické chirurgie v zemi, navštěvované tisíci domácích i zahraničních klientů. Zakládáme si jak na profesních a osobních kvalitách našich specialistů, tak na špičkovém zázemí potřebném k úspěšně provedené operaci i následné péči.
Rádi byste se seznámili s chodem naší kliniky a dozvěděli se více o vámi žádané operaci?
Přijďte k nám na konzultaci – věříme, že se vám u nás zalíbí.
>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám