fbpx

Augmentace akce 2024

Atraktivní plné poprsí je ideálem krásy od nepaměti. Není tomu jinak ani v dnešní době.
Sníte o plném poprsí, ale vaše finanční situace vám nedovolí vaše sny realizovat?

Nemusíte se s tím smířit. Pro uskutečnění vašeho snu se vám vyplatí sledovat naše stránky. Třeba budete mít štěstí a získáte augmentaci v akci (2024) za zvýhodněnou cenu nebo v rámci soutěží, které pravidelně pořádáme zcela zdarma.

Augmentace akce 2024 - vyplatí se nás sledovat

Špičkově provedená plastická operace není levná záležitost. Nicméně vysoké náklady mají své opodstatnění. Cena operačního zákroku na naší klinice v sobě zahrnuje veškerou předoperační a pooperační péči, typ implantátů dle vašeho výběru a také konzultace před i po zákroku.  
Bude se vám plně věnovat jeden z našich zkušených chirurgů. Operace se uskuteční v luxusním prostředí naší kliniky v centru Prahy. Vaše investice se vám vrátí v podobě dokonale vytvarovaného poprsí, které bude vypadat přesně tak, jak jste si ho vysnila.
Pokud toužíte absolvovat operaci právě u nás, ale vaše finanční prostředky jsou omezené, máte hned několik možností, jak získat plastiku prsou se slevou nebo neplatit vůbec nic.

Vyhrajte plastiku prsou - akce 2020 měla obrovský úspěch

V roce 2020 jsme vyhlásili soutěž o nová prsa. Poprosili jsme vás, abyste s námi sdílely vaše osobní příběhy, proč byste měly vyhrát operaci prsou zdarma právě vy. Váš zájem o tuto akci: Plastika prsou zdarma byl enormní. Jsme moc vděční za všechny příběhy.

I přesto, že tato akční nabídka už skončila, budeme rádi, když nám budete vaše příběhy posílat i nadále. Není vyloučeno, že tuto soutěž zopakujeme. Plastika prsou v akci je příležitostí splnit si sen bez ohledu na to, jaká je vaše finanční situace.

Šetříte na silikonová prsa?
Sleva je další způsob, jak být vašemu snu o krok blíž

Myslíte si, že sleva a plastika prsou nejdou dohromady? 
Pokud budete sledovat naše stránky, nebo se přihlásíte k odběru našeho newsletteru, budete mít dokonalý přehled o všech chystaných soutěžích a akčních nabídkách, díky kterým zaplatíte za augmentaci a modelaci v naší prémiové klinice zvýhodněnou cenu. Můžete také využít naší nabídky výhodných splátek.
Nevzdávejte se svého snu!
Sledujte naše webové stránky nebo začněte odebírat náš newsletter a neunikne vám už žádná akční nabídka.
>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám