fbpx

Anatomické implantáty – charakteristika a hlavní benefity

Anatomické implantáty – charakteristika a hlavní benefity

Víte, jaký je rozdíl mezi kulatými a anatomickými implantáty? Pokud si chcete ujasnit veškerou terminologii ještě před první návštěvou lékaře, připravili jsme si pro vás jasné a stručné odpovědi na nejčastější otázky. Dozvíte se také, co všechno se musí před výběrem tvaru zohlednit a pro koho je právě tento typ nejlepší možnou variantou.

Obsah

Anatomické implantáty mají přirozený vzhled

Výběr tvaru implantátu je pro konečný výsledek naprosto zásadní. Plastická operace prsou je invazivní zákrok, který vyžaduje důsledné dodržování pooperačních doporučení. Rekonvalescence bývá individuální a pohybuje se v řádech týdnů. Reálný výsledek (konečný vzhled) lze vidět zhruba po 3 měsících. V této době již došlo ke zhojení všech jizev, netrápí vás žádné otoky a zvykla jste si na nový objem ňader. 

Ke krásnému poprsí ale zpravidla vede dlouhá cesta. Pro některé ženy je vůbec nejhorší fází období úvah, zda zákrok podstoupit a následně i proces rozhodování, jakou velikost, tvar a značku zvolit.

Mám si vybrat kulaté, nebo anatomické implantáty?

Všichni významní výrobci implantátů nabízí oba typy implantátů. Máte tak možnost vybrat si nejen dle jednotlivých kvalit, ale také s ohledem na vaše finanční možnosti. Na naší klinice pracujeme se všemi výše zmíněnými značkami, protože všichni tito výrobci splňují nejpřísnější normy a standardy a disponují mezinárodní certifikací.

Neumíte si představit, jak bude anatomický silikonový implantát vypadat právě na vás?

Jako jediní v ČR máme k dispozici 3D Scanner DIVINA.
Výsledek plastické operace uvidíte již při konzultaci.

Charakteristika jednotlivých typů – anatomické vs kulaté implantáty

Naši lékaři se vždy snaží vyhovět přání klientek, ale v některých případech je nutné slevit ze svých nároků, protože by výsledek nepůsobil esteticky nebo by mohl představovat zdravotní riziko. 

Volba velikosti a tvaru je samozřejmě i otázkou osobního vkusu. Lékař má ovšem povinnost informovat vás o možných komplikacích spojených například s aplikací nadměrné velikosti implantátů. Má také právo rizikový zákrok odmítnout provést.

Může být pro vás zajímavé  Jak zvětšit prsa

Toužíte po výrazně větší velikosti? Zvolte prsní implantáty anatomické

Pokud přemýšlíte, kam investovat 100 000, investujte je teba do vlastní krásy – s přirozeně působícími moderními implantáty.

Pracujeme s anatomickými implantáty Mentor, Motiva, Polytech, B-lite a Nagor.

5/5 - (2 votes)

Sdílet příběh

>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám