fbpx

Velikost prsu: není spokojeno téměř 70 procent žen v ČR

Nejste spokojeny s velikostí vašeho poprsí? Máme pro vás řešení! Špičkoví odborníci z naší kliniky si umí poradit s velikostí prsu A až D. Možnosti úpravy dekoltu řešíme s našimi klientkami opravdu denně.

Chcete si tedy nechat zvětšit svoje prsa? Nabízíme vám 2 možnosti. První bude zvětšení prsou s použitím syntetických implantátů. Druhou, často vyhledávanou možností jak dosáhnout plného dekoltu, je použití vašeho tuku.

Syntetické implantáty představují možnou a zajímavou cestu k plnému a pevnému poprsí. Postoupení zásahu přitom není limitováno věkem. Z krásného poprsí se tak mohou těšit mladistvé ženy (od 18 let), maminky i vyzrálé ženy. Jestliže zvolíte zvětšení prsou právě touto cestou, dopředu se domluvíte s naším chirurgem na formě, rozměru, materiálu a umístění implantátu.

4 hlavní výhody zákroku

Nabídneme vám to, co jinde možné není

Jakou značku implantátu si vybrat

Motiva ‒ jedinečná pružnost umožňující jednodušší umístění implantátu, velmi jemná náplň implantátu k zachování přírodního prsu, nejširší výběr velikostí, bezmála 100 % uspokojení klientek.

Polytech ‒ vyráběny a testovány v Německu již 25 let. Výsledky testů dokazují, že kvalita převyšuje požadované standardy v oblasti estetické medicíny. Doživotní garance! 

Mentor ‒ lékaři respektovaná značka americké firmy, která je nositelem řady prvenství v produkci, průzkumu a ověřování kvality svých výrobků. Značka se vyznačuje spolehlivostí a bezpečím.  Máme k dispozici široký výběr implantátů, které uspokojí různé požadavky.

B-lite ‒ implantáty s nejnižší váhou z výše uvedených. Tedy i  nejmenší poklesnutí prsou vzhledem k hmotnosti implantátu.

Využijte možnosti zvětšení poprsí za akční ceny. Pozor! tato nabídka bývá časově omezena.

Zvětšení poprsí s využitím vlastní tukové tkáně

Využití vlastního tuku je v oblibě u žen majících nedůvěru vůči silikonovým implantátům. Po zásahu se mohou ženy ihned vracet k běžným činnostem. Po zákroku nezůstává zjizvení a tělo vlastní tuk přijímá výborně. Výsledný efekt bude naprosto přirozený.

Během zákroku vám chirurg odebere tukovou tkáň z části bříška, zadečku či stehen. Ta pak projde v laboratoři úpravou, aby měla vhodný poměr vlastních a diferencovaných tukových buněk. Buňky jsou poté injekčně aplikovány do prsou. Zákrok probíhá za místního umrtvení s použitím analgetik. Klientky se z kliniky vracejí domů již druhý den .

4 hlavní výhody zásahu

Máme řešení i pro ženy s velkým poprsím

Mnoho obdařených žen si připadá neatraktivní a trápí se psychickými problémy související s reakcí okolí. Pokud jsou vám velká prsa na obtíž, uvažujte o jejich zmenšení! Naše řešení bude následující..

Eliminujeme nadbytečnou prsní tkáň a během zákroku vám nově vytvarujeme poprsí, které se tak zmenšilo. Využijeme vstřebatelné švy, které mimo jiné oblast zásahu zpevní tak, jak bude potřeba . Pokud nemáte zdravotní omezení, zmenšení prsou lze od dosažení dospělosti podstoupit v jakémkoliv věku.

5 hlavních výhod zákroku

Využijte možnosti zmenšení poprsí již za akční ceny! Zaregistrujte se a dostávejte včas ty správné informace
Co si budeme vykládat. Čas nezastavíme a naše poprsí narůstající věk také pocítí. Začala vám už prsa poklesávat?

Představujeme vám jedinečný zákrok Premier Lift.

Zásah je vhodný pro klientky, kterým s rostoucím věkem poklesla prsa. Premier Lift je zásahem, který umožňuje tvarovat poprsí bez T zjizvení, které se objevuje po klasickém tvarování. Zásah Premier Lift vedeme přes prsní dvorce a  můžeme, ale nemusíme   využít  implantáty.

I zde používáme  3D scanner, mimochodem, naše klientky si ho velice pochvalují. Jsme jedinou klinikou, která v České republice avizovaný zásah provádí. 

Využijte možnosti Premier Lift již za 42 000 Kč (bez použití implantátů) a od 72 000 Kč (včetně implantátů). Nabídka je platná do konce února.

V čem jsme výjimeční

POZOR ‒ Nepropásněte aktuální i budoucí příležitosti!

Vážíme si našich zákazníků a proto jsme  připravili několik slev. Pokud spojíte více zásahů dohromady, dostanete od nás 25% snížení ceny. Využijte této jedinečné nabídky ještě dnes.Připravujeme i další akce. Pokud chcete  s předstihem dostávat upozornění o limitovaných slevách na zásahy plastické chirurgie , zaregistrujte se.

Byla-li  jste s naší klinikou v minulosti spokojena a chcete potěšit svoji kamarádku, blízkého či dalšího člena vaší rodiny? Máme pro vás přichystané darovací šeky. V našem e-shopu získáte příslušné informace jak ho zakoupit.

5/5 - (1 vote)

Sdílet příběh

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám