fbpx

Velikost prsu: není spokojeno téměř 70 procent žen v ČR

Nejste spokojeny s velikostí vašeho poprsí? Máme pro vás řešení! Špičkoví odborníci z naší kliniky si umí poradit s velikostí prsu A až D. Možnosti úpravy dekoltu řešíme s našimi klientkami opravdu denně.

Chcete si tedy nechat zvětšit svoje prsa? Nabízíme vám 2 možnosti. První bude zvětšení prsou s použitím syntetických implantátů. Druhou, často vyhledávanou možností jak dosáhnout plného dekoltu, je použití vašeho tuku.

Zvětšení prsou s použitím syntetických implantátů

Syntetické implantáty představují možnou a zajímavou cestu k plnému a pevnému poprsí. Postoupení zásahu přitom není limitováno věkem. Z krásného poprsí se tak mohou těšit mladistvé ženy (od 18 let), maminky i vyzrálé ženy. Jestliže zvolíte zvětšení prsou právě touto cestou, dopředu se domluvíte s naším chirurgem na formě, rozměru, materiálu a umístění implantátu.

4 hlavní výhody zákroku

Využijte možnosti zvětšení poprsí za akční ceny. Pozor! tato nabídka bývá časově omezena.
Nepotřebujete velkou změnu poprsí z velikosti A na velikost C nebo D, nebo z velikosti B na velikost D? Pokud chcete pouze drobnou úpravu o jednu míru, nejlepší volbou, kterou vám doporučíme je úprava vlastním tukem.

Zvětšení poprsí s využitím vlastní tukové tkáně

Využití vlastního tuku je v oblibě u žen majících nedůvěru vůči silikonovým implantátům. Po zásahu se mohou ženy ihned vracet k běžným činnostem. Po zákroku nezůstává zjizvení a tělo vlastní tuk přijímá výborně. Výsledný efekt bude naprosto přirozený.

Během zákroku vám chirurg odebere tukovou tkáň z části bříška, zadečku či stehen. Ta pak projde v laboratoři úpravou, aby měla vhodný poměr vlastních a diferencovaných tukových buněk. Buňky jsou poté injekčně aplikovány do prsou. Zákrok probíhá za místního umrtvení s použitím analgetik. Klientky se z kliniky vracejí domů již druhý den .

4 hlavní výhody zásahu

Máme řešení i pro ženy s velkým poprsím

Některým ženám stačí ke zlepšení toho, jak vnímají vlastní image, třeba pouhý lifting řas, další to mají složitější. Mnoho obdařených žen si připadá neatraktivní a trápí se psychickými problémy související s reakcí okolí. Pokud jsou vám velká prsa na obtíž, uvažujte o jejich zmenšení! Naše řešení bude následující..

Eliminujeme nadbytečnou prsní tkáň a během zákroku vám nově vytvarujeme poprsí, které se tak zmenšilo. Využijeme vstřebatelné švy, které mimo jiné oblast zásahu zpevní tak, jak bude potřeba . Pokud nemáte zdravotní omezení, zmenšení prsou lze od dosažení dospělosti podstoupit v jakémkoliv věku.

Může být pro vás zajímavé  Prsa po kojení - důležité informace nejen pro prvorodičky

5 hlavních výhod zákroku

Využijte možnosti zmenšení poprsí již za akční ceny! Zaregistrujte se a dostávejte včas ty správné informace
Co si budeme vykládat. Čas nezastavíme a naše poprsí narůstající věk také pocítí. Začala vám už prsa poklesávat?

Představujeme vám jedinečný zákrok Premier Lift.

Zásah je vhodný pro klientky, kterým s rostoucím věkem poklesla prsa. Premier Lift je zásahem, který umožňuje tvarovat poprsí bez T zjizvení, které se objevuje po klasickém tvarování. Zásah Premier Lift vedeme přes prsní dvorce a  můžeme, ale nemusíme   využít  implantáty.

I zde používáme  3D scanner, mimochodem, naše klientky si ho velice pochvalují. Jsme jedinou klinikou, která v České republice avizovaný zásah provádí. 

V čem jsme výjimeční

5/5 - (1 vote)

Sdílet příběh

>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám