fbpx

Cviky na zpevnění prsou vhodné pro mladé i zralé ženy

Vybrali jsme pro vás cviky na zpevnění prsou, které jsou nenáročné a budou vás bavit. Cvičení je zdravé a přináší výsledky. Procvičovat prsní svaly můžete prakticky v jakémkoliv věku. Pokud nemáte žádné zdravotní komplikace, můžete cvičit i v těhotenství nebo v průběhu kojení.

V našem článku najdete jednoduché a rychlé cviky, které můžete cvičit prakticky kdekoliv a kdykoliv.

Obsah

Cviky na zpevnění prsou, které zvládnete odcvičit za pár minut

Někdo se na nedostatek času jen vymlouvá, ale vy zrovna patříte do skupiny žen, které se opravdu celý den nezastaví. Cvičit chcete, ale je pro vás velmi těžké vyčlenit si denně byť jen půl hodinky na cvičení?

Právě pro vás a maminky neposedných batolat jsou určené tyto super rychlé, ale zároveň velmi intenzivní cviky.

Nejlepší cviky na zpevnění prsou, když nemáte čas na chození do posilovny

Tyto cviky můžete cvičit, kdykoliv vás napadne. Nepotřebujete k nim žádné pomůcky ani velký prostor. Bez problému je vykonáte v práci nebo třeba při chůzi do schodů.

Modlení

nebojte se nejedná se o nic spirituálního. Modlení či motlitba je výmluvný název extrémně jednoduchého cviku, díky kterému posilujete horní část prsního svalu. Nepotřebujete k němu ani fotonávod. Stačí sepnout ruce, jako byste se chtěly modlit a tlačte je plnou silou proti sobě. Poté povolte. Tento postup několikrát opakujte (minimálně 15 opakování). Za 2 minuty máte hotovo a můžete pokračovat ve své práci.

Kliky proti zdi

pokud vám klasické kliky (teď nemluvíme o klikách u dveří) nevyhovují, nebo na ně zrovna nemáte dostatek prostoru, zkuste jejich vertikální variantu. Postavíte se čelem proti zdi. Dlaně umístíte na zeď v úrovni ramen. Poté se pomalu přibližujte ke zdi a pak zase zpět. Dbejte na to, abyste měli rovné záda. Opakujte alespoň 15krát.

Ruce v týlu při chůzi do schodů

pokud zrovna nenesete nic v rukou, dejte si při výstupu do schodů ruce na týl. Pokud máte chvilku vyběhněte si takto schody několikrát za sebou. Zpevníte i nohy a zadeček.

Cvičení není jedinou možností, jak podpořit krásu ňader bez zásahu lékaře. V našem blogu najdete více zajímavých tipů a rad pro dokonalý dekolt.

Další účinné cviky na zpevnění prsou, které potěší milovnice plavání

Vyzkoušejte univerzální cvik na zpevnění břicha a prsou

Hledáte jednoduchý cvik, kterým posílíte hned několik problémových partií najednou? Pak určitě vyzkoušejte prkno neboli plank. Tento cvik vypadá na první pohled velmi jednoduše, ale opak je pravdou. Pokud s plankem teprve začínáte, může vás jeho náročnost nepříjemně zaskočit. 

Nenechte se ale odradit a vytrvejte. Vaše odhodlanost se vám rozhodně vyplatí. Prkno je univerzální cvik, díky kterému posílíte celý střed těla, ruce, nohy, zadek a samozřejmě i prsní svaly. Pro začátečníky doporučujeme zhlédnout instruktážní video.

Cviky na zpevnění povislých prsou nemusí přinést kýžený výsledek

Cvičíte poctivě již celé měsíce, ale stav vašich ňader se zlepšil jen minimálně? Prsa lze zpevnit pomocí celé řady neinvazivních metod. V některých případech je ale jediným efektivním řešením modelace (případně spojená s augmentací). Modelace prsou je vždy nutná po chirurgickém zmenšení prsou a po odstranění implantátů.

Modelace je operace, která probíhá v plné narkóze. Během ní lékař prsa pozvedne a vytvaruje. Vložení implantátů není vždy nutné.

Chcete zpět vaše krásná ňadra? Modelace je nejefektivnější a nejrychlejší metoda, jak toho dosáhnout. Náš lékař vám navrhne ideální řešení během osobní konzultace.
5/5 - (1 vote)

Sdílet příběh

>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám