fbpx

Nagor implantáty - 5 přesvědčivých důvodů, proč si zvolit právě tuto značku

Uvažujete o plastické operaci prsou, ale nevíte jakou značku implantátů vybrat? Nagor implantáty jsou vyrobeny z moderních materiálů, které mají výjimečné vlastnosti. Dostupné jsou různé velikosti i tvary. Díky velmi široké nabídce (až 300 typů) si vybere optimální velikost a tvar každá žena.

Chcete před augmentací o dané značce mít co nejvíce relevantních informací? Přečtěte si pozorně náš článek. V něm jsme shrnuli vše podstatné, abychom vám výběr vhodného typu implantátu co nejvíce usnadnili.

Obsah

Nagor implantáty patří k nejlepším na světě

Kvalita a zdravotní nezávadnost jsou při výběru implantátů vždy nejdůležitějšími atributy. Britská značka Nagor vyrábí implantáty v souladu s nejvyššími bezpečnostními standardy. Výsledný produkt tak představuje špičku na trhu. Krátce řečeno, Nagor v tomto ohledu překonává očekávání. I proto tuto značku s důvěrou doporučujeme našim klientkám.

Proč byste měli zvolit právě implantáty Nagor?

  1. Značka Nagor byla založena v Glasgowě již v roce 1979. Může tedy nabídnout více než čtyři dekády zkušeností a referencí zákazníků, které jsou v oblasti prsní augmentace k nezaplacení.
  2. Všechny produkty Nagor jsou označeny značkou CE, protože se vyrábí pouze v akreditovaných provozech. Ty musí splňovat nejpřísnější bezpečnostní standardy. Společnost je také součástí GC Aesthetics.
  3. Vybírat můžete ze třech produktových řad, které nabízí jak anatomické, tak i kulaté typy implantátů.
  4. Nagor implantáty jsou bezpečnou volbou, protože při jejich použití je pouze minimální riziko vzniku raptur nebo kapsulí, což jsou nejběžnější komplikace při plastice prsou.
  5. Společnost GC Aestetics nabízí také velmi zajímavý garanční program. V případě jakýchkoliv komplikací máte nárok na výměnu implantátů zdarma. Na garanční program máte nárok automaticky.

Vsaďte na jistotu a zvolte si nejbezpečnější implantáty na trhu.
Značka Nagor vyrábí extrémně spolehlivé produkty, které disponují certifikátem CE a ISO.
Absolvujte augmentaci prsou v luxusním prostředí naší kliniky.

Z jakých typů Nagor implantátů můžete vybírat?

Tato značka nabízí hned tři druhy implantátů. Všechny typy jsou vyrobeny z extrémně stabilního silikonového gelu. Anatomické implantáty mají strukturovaný povrch. U kulatých modelů si můžete zvolit variantu s hladkým nebo strukturovaným povrchem.

Máte otázky? Ptejte se nás na cokoliv, co vás zajímá

Naši specialisté rádi zodpoví všechny zvídavé otázky během nezávazné konzultace. Zvětšení prsou je velkým životním krokem, který přináší řadu významných změn. Pro hladký průběh operace a dosažení nejlepšího možného výsledku budou konzultace s odborníky naprosto zásadní součástí celého procesu vaší proměny.
Pokud stále váháte, jakou značku implantátu zvolit, během konzultace můžete naše zkušené lékaře poprosit o srovnání. Dozvíte se také, jak bude plastická operace probíhat, co vás čeká před operací a jak se chovat během rekonvalescence. Díky tomu bude pro vás volba značky implantátu mnohem snazší.

Navíc již v této fázi se osobně seznámíte s vaším plastickým chirurgem a prohlédnete si prostředí naší kliniky.

Všem naším klientům ochotně podáváme srozumitelné a pravdivé informace o celém průběhu plastické operace.

5/5 - (1 vote)

Sdílet příběh

>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám