fbpx

Zabírají masáže prsou na zvětšení? Známe masážní techniky na jejich zpevnění, podporu kojení a po augmentaci

Pro zdraví a krásu doporučujeme různé masáže prsou. Tou lymfatickou docílíte pozdvihnutí, zlepší se vám textura kůže a předejdete zhoubným i nezhoubným bulkám. Pro maminky je vhodná masáž na podporu kojení. Pacientky si zase chválí masáž prsou po augmentaci, což je operace, která jako jediná zvětší dekolt.

Pokud vás zajímá, jak byste vypadala s plnějšími prsy, využijte náš 3D scanner. Uvidíte, jak by vám slušel vylepšený dekolt po chirurgickém zákroku.

Skutečný a domnělý vliv masáží na růst prsou, jejich zdraví a zpevnění

Prý existuje masáž prsou na podporu růstu v důsledku zvýšené tvorby prolaktinu, což není pravda. Dá se ale tvrdit, že hmaty povzbuzují kůži k tvorbě kolagenových vláken jsou masáže prsou vhodné pro zpevnění.

Speciální lymfatická masáž prsou urychluje vyplavování toxinů a zlepšuje zdraví hrudníku. Tím snižuje riziko vzniku rakoviny a předchází tvorbě zatvrdlin. Pro větší efekt se může doplnit posilováním a přírodními fytoestrogeny. Oboje popisujeme v článku, jak zvětšit prsa.

Nicméně funkční masáž na růst prsou zatím nikdo neobjevil. Měřitelné zvětšení prsou pomocí masáže tedy nečekejte. Vaše prsa se jen přirozeně zpevní. Objemnější dekolt garantuje pouze augmentace prsou.

Hormony zpříjemní průběh masáže. Zvětšení prsou se ale nekoná

Internetové návody propagují stimulaci bradavek, jakoby z nich sálo miminko. Účelem má být tvorba hormonu prolaktinu, který v těhotenství aktivuje mléčné žlázy, zabraňuje dalšímu početí a po porodu spouští laktaci. Naštěstí tyto masáže na zvětšení prsou nefungují.

Nadbytek prolaktinu mimo graviditu a kojení by vám totiž způsobil zdravotní problémy včetně neplodnosti. Jediné, co si masáží prsou zvětšíte, je produkce oxytocinu, který vzbuzuje mazlivé, láskyplné pocity.

Pokud toužíte po naditém výstřihu, zapomeňte na masáže prsou pro zvětšení. Postup, který funguje, spočívá ve vložení implantátů nebo ve výplni tukem. Prohlédněte si reálné výsledky.

Jak provádět masáž prsou, aby došlo k jejich zpevnění

Každodenní ruční promnutí hrudníku včetně podpaží ovlivňuje lymfatický oběh, prokrvení a tudíž elasticitu kůže. Také můžete používat přístroj na masáž prsou. Pro více informací si nastudujte článek, jak zpevnit prsa.

Tady si představíme lymfatickou masáž prsou, kterou můžete doplnit cviky na zpevnění prsou. Pro maminky přidáme masáž prsou v těhotenství a masáž prsou před kojením. Ženy po estetické operaci zase ocení masáže prsou po augmentaci.

1. Lymfatická masáž prsou vám je pozvedne a předejdete nemocem

Lymfatickou masáž velkých prsou a pochopitelně i těch drobnějších si můžete dělat ve sprše nebo třeba u televize, abyste zbavily hruď toxinů. Nejjednodušší je sevřít ruce v pěst a kroužit jimi třeba 2 minuty jakoby kolem dvorců na jednu stranu a poté změnit směr.

Může být pro vás zajímavé  Rekonvalescence po augmentaci - podrobný průvodce

Pak proveďte několik tahů z podpaží přes horní a dolní část dekoltu, ať uvolníte uzliny. Pro skluz použijte mýdlo nebo olej. Někdo na větší prokrvení a stimulaci kolagenu zařazuje ještě poplácávání, dokud kůže mírně nezrudne.

Podobného efektu dosáhnete i vakuovou masáží prsou speciálním přístrojem na masáž prsou. Diskuze uživatelek o účincích bývají vesměs kladné.

Prozkoumejte i ostatní příspěvky, ať máte krásný dekolt a zdravé tělo.

2. Masáž prsou na podporu kojení – návod

Potřete si hruď olejem a provádějte masáž prsou v těhotenství i po porodu bříšky prstů protilehlé ruky. Kružte přitom dostředivě z vnější strany prsu směrem ke dvorci. Tahy veďte kolem dokola i přes klíční kost a prostor mezi ňadry. Masáž každého prsu provádějte asi 2 minuty.

Jak masírovat zatvrdlé prso při retenci mléka

Když si v období kojení nahmatáte zatuhlinu nebo bulku, nejspíš to bude retence mléka. Masáž bolestivého prsu si proto dopřejte vždy těsně před kojením. Nejprve ho nahřejte vodou třeba během koupele a poté na něj naneste neparfémovaný olej.

Podle citlivosti zvolte masážní tlak a rozmasírujte zatvrdlé místo krouživými dostředivými pohyby. Miminko pak krmte v takové poloze, aby bradičkou směřovalo k retenci. Masáž bolestivých prsou vám přinese úlevu.

3. Masáže prsou po augmentaci

Pokud jste si nechala upravit velikost prsou pomocí implantátů, hodí se vám pooperační masáž prsou. Návod je jednoduchý. Po dobu 6 týdnů podeberte ňadra každý den zespoda, mírně je nadzdvihněte a podržte asi 10 vteřin. Poté je stlačte dolů. Následně stlačte levé prso vlevo a pak pravé prso vpravo.

Správná masáž prsou po augmentaci pomáhá stabilizovat silikony ve správné poloze, předchází jejich zapouzdření a urychluje zotavení.

Nemarněte čas masáží prsou na zvětšení. Pokud jste s velikostí nespokojená, zvažte výhody a nevýhody chirurgického zákroku.

Pravé důvody klamavé masáže prsou. Diskuze o zvětšení lžou kvůli zisku a popularitě

Internetová fóra se hemží návody na masáž prsou na podporu růstu, díky níž získáte až o dvě velikosti větší dekolt. Snad každá youtuberka vychvaluje masáže prsou pro zvětšení.

Postupy se různí, zato účinky jsou vždy stejně nulové. A proč lidé šíří tuto fámu? Protože jim rekordní počet zhlédnutí generuje příjem z reklamy a z prodeje doporučených masážních pomůcek.

Soustřeďte se radši na cvičení, vhodnou stravu a lymfatické masáže, ať máte pevná prsa. Nebo si osvojte mateřské masáže prsou. Kojení vám skutečně usnadní. Ale masáž prsou na podporu růstu klidně pusťte z hlavy.

Může být pro vás zajímavé  S jakými typy prsou se můžete setkat?
Tým špičkových chirurgů vám místo planých slibů nabízí funkční estetickou medicínu. Zjistěte, jak služby Premier Clinic hodnotí klientky po augmentaci.

Sdílet příběh

>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám