fbpx

Zvětšení prsou vlastním tukem

Zvětšení prsou vlastním tukem

Zvětšení prsou vlastním tukem neboli autoaugmentaci předchází odsátí požadovaného objemu tuku z problematických partií. Ten je pak vpraven do prsou tak, aby došlo k jejich zvětšení, korekci asymetrií a získání požadovaného tvaru. 

Máte o tento typ zákroku zájem, ale nevíte, zda jste vhodnou kandidátkou? Zjistíte to na nezávaznou konzultaci. 
Obsah

Zpevnění prsou vlastním tukem – o zákroku 

Dnes už je tento zákrok běžnou praxí plastické chirurgie a konkuruje či nahrazuje složitější a náročnější metody operace prsou. Jeho princip je jednoduchý a k tělu pacientky maximálně šetrný. Spočívá v odebrání vhodného množství tukové tkáně z oblasti, kde je jí dostatek, a opětovné aplikace tuku do prsou. Po odběru je tuková tkáň upravena, aby získala potřebné vlastnosti výplňového materiálu.

Benefity zvětšení prsou vlastním tukem (autoaugmentace)

V první řadě vlastní tuková tkáň je tělu přirozenou substancí. Je jednou z jeho základních složek, jež odpovídá za elasticitu kůže nebo obnovu měkkých tkání. Lze jí plně nahradit jinak používaná cizorodá tělesa a zároveň tak minimalizovat nebezpečí alergických reakcí. Výsledek, který lze autoaugmentací dosáhnout při řešení neestetických odchylek poprsí, jsou stejně efektivní jako při aplikaci implantátů. 

Splňte si svůj sen o dokonalém poprsí. Navštivte naši specializovanou kliniku na modelace prsou v Praze, kde s vámi lékaři prodiskutují vaše možnosti. 

Pro koho je zvětšení prsou vlastním tukem v Praze vhodné?

Alternativy pro zvětšení prsou vlastním tukem

Otázka trvanlivosti zvětšení prsou vlastním tukem – jak dlouho vydrží?

Jak již bylo uvedeno, tuková tkáň je pro tělo přirozenou složkou. Z tohoto důvodu dochází k jejímu postupnému vstřebávání. V prvních měsících po operaci dojde proto ke vstřebání zhruba 30-40 % přeneseného tuku. Ke vstřebávání dochází v největší míře během prvních 3-4 měsíců. Po přibližně 6 měsících k němu u většiny pacientek již nedochází a velikost prsou je ustálená. Nezapomínejte nicméně na to, že do prsou přenesený tuk reaguje na změny celkové hmotnosti. Pokud žena na váze přibere, objem prsu se může zvětšit, naopak při hubnutí dojde k jeho dalšímu vstřebání. Pokud si pacientka přeje, není problém zákrok provést opakovaně, vždy však s minimálními 6 měsíčními rozestupy.

Krásné pevná ňadra jsou jedinečným symbolem ženskosti. Pomůžeme vám tohoto snu dosáhnout.

Jak zákrok zvětšení prsou vlastním tukem probíhá

Prvním nezbytným krokem je osobní konzultace s ošetřujícím lékařem. Minimálně 14 dní před samotnou operací je pak vhodné vysadit léky na snížení srážlivosti krve. Doporučujeme také 2 dny před zákrokem nekouřit. 

Zákrok začíná odběrem tukové tkáně za pomoci liposukční kanyly z oblasti, kde se jí nachází dostatek. Odebraný tuk se hned zpracuje  – odstředí se nežádoucí částice a příměsi. Následně je injekčně vpraven do prsou. Jde o miniinvazivní zákrok, který trvá v průměru 2-2,5 hodiny. Operace se provádí v celkové anestezii.

Malé otoky a modřinky odezní během několika dnů. Následující dva týdny je vhodné spát na zádech, vyvarovat se horkých koupelí, návštěv saun, bazénů a solárií. Rovněž není optimální nosit příliš těsné spodní prádlo, volte spíše sportovnější typy. Speciální pooperační elastické prádlo není nutné.

Zvětšení prsou vlastním tukem před a po

Podívejte se na výsledky zákroků, jenž byly provedeny na naší klinice.

I vy můžete dosáhnout takové fantastické proměny a znovu získat sebevědomí.

Zvětšení prsou vlastním tukem – ceník

Cena zvětšení, resp. modelace poprsí závisí na rozsahu operace, popř. ceně zvolených implantátů. V případě augmentace prsou vlastním tukem je rozhodující množství přenášené tukové tkáně, resp. počet lokalit, ze kterých je třeba provést odběr. Uvedené ceny jsou proto orientační.

augmentace – zvětšení poprsí

  • od 36 800 Kč 

cena za pár implantátů 

  • od 33 000 Kč

modelace prsou 

  • od 51 000 Kč

redukce prsou 

  • od 71 750 Kč

modelace kolem dvorce

  • 9 800 Kč

modelace + augmentace (zvětšení poprsí)

  • od 61 800 Kč 

reaugmentace poprsí

  • od 56 300 Kč

zvětšení prsou vlastním tukem

            od 62 800 Kč

Může být pro vás zajímavé  Vystouplé bradavky: Víme, jaké jsou jejich příčiny, typy a možnosti řešení
Chcete znát přesnou cenu vašeho zákroku? Tu je možné stanovit až po osobním setkání. Objednejte se proto na nezávaznou konzultaci a udělejte první krok ke svému krásnějšímu já.

Zvětšení prsou vlastním tukem na splátky

Nemůžete si ošetření z finančních důvodů dovolit? Nyní máte možnost zažádat o půjčku na lékařskou péči. Žádost vyřídíte online na stránkách www.cashshop.cz. Zde rovněž naleznete veškeré potřebné informace a detaily.

Sdílet příběh

>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám