fbpx

Augmentace 350 ml: Vše, co o této konkrétní velikosti implantátů potřebuje před zákrokem vědět

Augmentace 350 ml zajistí výraznější zvětšení objemu vašeho přírodního poprsí. Lékaři nejčastěji vkládají implantáty o velikosti 250 až 350 ml.

Augmentace právě touto velikostí implantátů tak patří mezi nejčastější plastické operace prsou.

Po přečtení tohoto článku si ujasníte, zda je tato konkrétní velikost vhodná právě pro vás. Dozvíte se také celou řadu užitečných informací, které usnadní váš konečný výběr.

Obsah

Naši lékaři představují špičku v oboru, ročně na naší klinice provedeme více než 1 600 úspěšných plastických operací prsou. Vsaďte na jistotu a objednejte se k nám na nezávaznou konzultaci.

Augmentace 350 ml zvětší vaše ňadra o dvě velikosti

Augmentace prsou je plastická operace, která má za cíl s pomocí silikonových prsních implantátů (nebo vlastním tukem) zvětšit objem přírodního poprsí, popřípadě upravit jeho původní tvar.

Zvětšení ňader prostřednictvím moderních implantátů dlouhodobě patří k nejčastěji prováděným estetickým zákrokům v oboru plastické chirurgie.

Co znamená v praxi zvětšení prsou o 350 ml?

350 ml je pro mnoho žen velmi abstraktní pojem. Napadla vás: “A není to trochu moc?”

Tuto otázku si klade většina klientek, které touží po krásném a zároveň zcela přirozeně vypadajícím poprsí.

Počtu ml, které navrhne zkušený lékař, se určitě bát nemusíte.

Odborník zohledňuje nejen konkrétní přání klientek, ale dokáže zkušeným okem posoudit ženské tělo jako celek.

Pro určení optimální velikosti je nutné zohlednit tyto zásadní faktory:

O kolik se tedy zvětší velikost vašich prsou, pokud se rozhodnete pro implantáty o objemu 350 ml?

150 ml představuje zvětšení o jednu velikost, výběrem implantátů s objemem 300 ml tedy docílíte zvětšení o přibližně dvě velikosti.

Možná si říkáte, že těch 50 ml navíc nehraje žádnou roli.

Máte částečně pravdu, rozdíl 50 ml pouhým okem opravdu nepoznáte, ale z praxe vám můžeme potvrdit, že je vždy lepší mít 50 ml navíc, než 50 ml postrádat.

Jedním z nejčastějších důvodů reoperací je klientčina touha po větším poprsí.

Proto nepodceňujte důležitost výběru správné velikosti a nechte si poradit zkušeným chirurgem, který vám dokáže doporučit ideální velikost právě pro váš typ postavy.

Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody zvětšení prsou o 350 ml?

Augmentace je chirurgický zákrok, kterým dokážeme velmi výrazně zlepšit nejen samotný vzhled ale i asymetrii prsou.

Velmi úspěšně provádíme také rekonstrukce poprsí a bradavek.

Může být pro vás zajímavé  Prsní implantáty - stručný průvodce základním výběrem

Plastika (zvětšení) prsou je estetický zákrok, který zpravidla není nutný ze zdravotního hlediska.

Ženy jej podstupují dobrovolně, protože ňadra jsou součástí ženské identity.

Pokud je žena dlouhodobě nespokojená s velikostí nebo pevností poprsí, tato skutečnost může mít velmi negativní dopad na její sebevědomí.

Ženy, které mají málá nebo velmi povislá prsa, často trpí pocitem méněcennosti a tato nespokojenost a obavy z reakcí okolí nepříjemně ovlivňuje různé aspekty jejich života.

Obecně jsou hlavními benefity zvětšení prsou:

Je ale důležité si uvědomit, že konkrétní velikost vypadá na každé ženě jinak.

Zatímco pro vaši kamarádku byla velikost 350 ml skvělou volbou, ve vašem případě vám lékař může navrhnout pouze 275 ml a konečný výsledek bude vypadat stejně skvěle jako u vaší známé.

Pokud vám jde o co nejpřirozenější výsledek, pamatujte, že méně je někdy více. Plastický chirurg navrhuje ideální velikost vždy zcela individuálně.

Pro vložení silikonových implantátů využíváme nejmodernější technologie a postupy. Díky tomu snižujeme riziko pooperačních komplikací na minimum.

Kolik stojí zvětšení prsou o 350 ml? Cenu určuje hned několik zásadních faktorů

Cena augmentace prsou zahrnuje nejen vybrané prsní implantáty, ale také samotný operační výkon, nutnou hospitalizaci a v neposlední řadě také kompresní punčochy a speciální podprsenku, která je nutnou součástí úspěšné rekonvalescence po augmentaci.

Cena augmentace ňader prsními implantáty na naší klinice začíná na 73 700 Kč.

Konečná cena se zvyšuje v závislostí na konkrétním výběru druhu, respektive značky implantátů (Motiva, Polytech, B-lite, Eurosilicone nebo Nagor), tvaru a povrchu.

Kulaté implantáty jsou levnější než anatomické implantáty, které se také nazývají kapkovité, protože tvarem připomínají kapku.

Konkrétní velikost 350 ml nemá na konečnou cenu vliv (dražší jsou až nadstandardní velikosti implantátů nad 500 ml).

Náklady se ještě více zvyšují, pokud je kromě augmentace nutná také modelace poprsí.

Veškeré plánované zákroky s vámi podrobně probere váš ošetřující lékař, který také přesně vyčíslí konečnou sumu.

Jsou implantáty 350 ml bezpečné?

Ať už se rozhodnete pro kulaté, nebo kapkovité implantáty o objemu 350 ml, jedná se o standardní velikost, které se nemusíte vůbec obávat.

V České republice chirurgové nejčastěji aplikují implantáty s objemem od 250 do 300 ml. Některým ženám ale lékaři přímo doporučí objem 400 ml.

Implantáty se vyrábí až do velikosti 1050ml. Nicméně nadstandardní velikosti již představují reálná zdravotní rizika a nevztahují se na ně záruční podmínky.

Může být pro vás zajímavé  Podprsenky po augmentaci: Jaké jsou vhodné a kdy je možné vrátit se k běžnému prádlu?

Silikonové implantáty se používají již desítky let. První augmentace prsou se uskutečnila již před více než 50 lety.

Vývoj implantátů se za tu dobu samozřejmě posunul mílovými kroky kupředu.

V současnosti si ženy mohou vybírat z několika ověřených a certifikovaných značek včetně inovativních odlehčených implantátů.

Moderní implantáty jsou biokompatibilní a odolné proti tlaku a nárazu.

Odlehčené implantáty jsou navíc také propustnější pro rentgenové záření, takže ženy mohou bez potíží absolvovat běžná preventivní vyšetření prsou.

Odlehčené implantáty také snižují riziko vzniku kapsulární kontraktury.

Tato zdravotní komplikace je častější v případě nadstandardních velikostí implantátů, které jsou nejen velké, ale také těžké.

V Premier Clinic pracujeme pouze s certifikovanými implantáty osvědčených značek včetně inovativních odlehčených implantátů B-lite. Zvolení optimálního druhu implantátů zaručuje dokonalý estetický výsledek a zároveň minimalizuje riziko pooperačních komplikací.

Jaké jsou osobní zkušenosti klientek, které podstoupily zvětšení prsou o 350 ml?

Díky hodnocení reálných klientek se dozvíte množství praktických informací nejen o samotném zákroku, ale také pooperační péči a kvalitě našich služeb.

Pro lepší představu, jak výsledek aplikace implantátů 350 ml vypadá na ženách s různým typem postavy, shlédněte fotografie a video augmentace před a po.

Zkušený plastický chirurg vám doporučí správnou velikost implantátů

Většina žen touží po naprosto přirozeném výsledku. Naši špičkoví lékaři dokáží vaše přání, požadavky a představy zrealizovat.

Stačí, když se k nám dostavíte na konzultaci. Ošetřující lékař si vás poslechne a na základě vašich tělesných proporcí, aktuálního stavu poprsí a kůže navrhne optimální velikost implantátů.

V rámci konzultace si můžete s pomocí speciální podprsenky vyzkoušet, jak budou přibližně vaše ňadra vypadat po operaci.

Kromě toho jako jediná klinika v ČR vlastníme 3D Scanner DIVINA™.

Tento přístroj dokáže velmi přesně simulovat, jak bude váš dekolt vypadat po aplikaci implantátů zvolené velikosti. Cena této vizualizace je 2 500 Kč.

3D Scanner DIVINA™ vám umožní učinit změny ještě před samotnou operací. Pokud se rozhodnete augmentaci absolvovat na naší klinice, je pro vás toto vyšetření zdarma.

5/5 - (1 vote)

Sdílet příběh

>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám