fbpx

Augmentace 400 ml – pro koho se hodí tato velikost implantátů a kdy raději zvolit menší?

Augmentace 400 ml představuje výraznější zvětšení poprsí. Mnoho žen často roky touží po plném dekoltu, ale když se konečně odhodlají k návštěvě plastického chirurga, mají nerealistická očekávání.

I přesto, že se vždy snažíme vyhovět přání klientek, implantát o velikosti 400 ml není vhodnou volbou pro každou ženu. Zkušený lékař určí optimální velikost a tvar implantátů na základě fyzické stavby klientky během osobní konzultace.

Chcete mít už teď alespoň představu o tom, jaká velikost implantátů je vhodná právě pro vás? Sepsali jsme všechny důležité faktory, které musí specialista zohlednit, aby dosáhl co nejpřirozenějšího výsledku.

Obsah

Augmentace 400 ml zvětší vaše poprsí o téměř tři velikosti

Takové zvětšení může sice na vaší kamarádce vypadat naprosto dokonale, ale ve vašem případě může být konečný výsledek úplně jiný.

Každá žena je naprosto jedinečná. Zkušený lékař by neměl vybírat implantát pouze na základě osobního přání klientky. Vaše nová prsa by měla ideálně korespondovat s vaší tělesnou konstitucí.

Proto musí doktor znát vaši:

Lékař ze získaných údajů a na základě konzultace s vámi, kde mu sdělíte vaši představu, zvolí ideální velikost. Tu si budete moct předem vyzkoušet e speciální podprsence. Pokud se vaše představa bude rozcházet s názorem vyšetřujícího lékaře, vysvětlí vám, proč pro vás daná velikost není vhodná.

Našich lékařů se můžete zeptat na cokoliv.
Během nezávazné konzultace rozptýlíme vaše pochybnosti a společně najdeme optimální řešení, aby výsledek předčil vaše očekávání.

6 důvodů, proč byste neměly trvat na větší velikosti, než je pro vás vhodná

Drobné ženy s velmi úzkým hrudníkem, ženy, které mají příliš úzká prsa nebo ženy, jejichž poprsí nemají dostatečné množství tuku, žláz nebo svalu, riskují aplikací nadměrné velikosti implantátů možné komplikace. Ve většině těchto případů nebude navíc výsledek působit přirozeně.

  1. Plastický vzhled prsou – je sice pravda, že některé ženy přesně po tomto výsledků touží, ale pokud mezi ně nepatříte, nechte si poradit odborníkem.
  2. Prsa mohou působit “napnutým” dojmem a jsou tuhá na dotek.
  3. Implantáty lze při okrajích nejen nahmatat, ale i vidět.
  4. Vzhled prsou je otázka osobních preferencí a vkusu; nicméně příliš velké implantáty působí neesteticky.
  5. Může dojít k vypuzení implantátů z prsou.
  6. Extrémní velikosti ňader představují zátěž i pro vaši páteř.
Může být pro vás zajímavé  S jakými typy prsou se můžete setkat?

Máte otázky? Ptejte se nás na cokoliv, co vás zajímá

Je to málo, nebo moc? Chápeme, že laik si jen s obtížemi dokáže představit, jak bude zvětšení po aplikaci implantátů o objemu 300 ml vypadat. Pro lepší představu například 150 ml představuje zvětšení o jednu velikost. Pokud tedy po poradě s lékařem zvolíte velikost 300 ml, zvětší se vaše poprsí o dvě čísla.

Nosila jste před operací velikost A? Po plastice budete mít velikost C. Doporučil vám plastický chirurg velikost 350 ml, ale vy se těch 50 ml navíc bojíte jako čert kříže? Nemusíte; 50 ml navíc pouhým okem nepoznáte, ale mohou vám chybět při výběru nové velikosti podprsenky.

I v tomto případě platí řídit se radami lékaře; nebojte se, pokud vám doporučí o něco větší velikost, než jste měly původně v plánu.

Ženy, které volí menší implantáty, se po čase vrací a požadují jejich výměnu za větší. Další plastická operace je fyzicky i finančně náročná. Přitom jediným důvodem je v těchto případech nespokojenost s vybranou velikostí.

Splňte si sen o krásném a pevném poprsí.
Plastickou operaci nemusíte platit jen hotově.

5/5 - (1 vote)

Sdílet příběh

>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám