fbpx

Makromastie? To jsou nadměrně velká prsa!

Velikost svého poprsí řeší stále více žen. Někoho možná překvapí, že téměř stejně jako jeho nedostatečnost je důvodem nelibosti přílišný objem. Copak ženy nejsou rády, že mají prsa?

Je pravda, že sousedova tráva je vždycky zelenější a že člověk je tvor věčně nespokojený a že touží po tom, co mají druzí. Je ale také pravdivé, že kdyby toto rčení neplatilo, neměli by plastičtí chirurgové co na práci? Nebo existují nějaká objektivní kritéria, co ještě být může a co už skutečně musí “jít pod nůž”? Dá se nějak vyčíslit výraz “nadměrně”? 

Obsah

Velikosti prsou objektivně aneb řeč čísel 

Ano, nadměrná prsa skutečně existují. Zůstaneme-li na poli toho, co se dá změřit, skutečně existuje jakási tabulka prsů podle jejich absolutní velikosti. A lékaři společně s dalšími odborníky na lidské tělo ji vypracovali takto:
Nicméně čísla jsou jenom čísla a záleží především na vás, jak se ve svém těle a se svými prsy cítíte. Pokud máte pocit, že se jejich velikost k vám nehodí nebo vám jejich tíha způsobuje potíže v pohybu a dalších činnostech, obraťte se na nás. Posoudíme vaši situaci a navrhneme řešení.

Velikosti prsou subjektivní – nejdůležitější je vlastní pocit

Zákrok léčí duši

Kolik trápení odpadne jen mírnou úpravou poprsí! To je mimochodem častým důvodem mindráků a životního diskomfortu. Plastická chirurgie dovede prsa zvětšovat a zmenšovat podle libosti, a také to v masovém měřítku provádí již celá desetiletí, přičemž zájemců o tento typ zákroku stále přibývá. A zmenšování je jen o něco méně než zvětšování. Proč?

Moc velká horší než příliš malá

Věřte nám, že nadměrného poprsí se nedá zbavit jinak než chirurgickým zákrokem. Zbytnělá prsní žláza je něco jiného než nadváha nebo obezita, která se projevuje na celém těle.

Pokud je makromastie, či dokonce gigantomastie vaše diagnóza, neváhejte se nám svěřit.Máme bohaté mnohaleté zkušenosti a vysoký počet spokojených klientek. 

Pryč s nesnesitelnou tíhou, kterou způsobuje nadměrná prsní žláza

Slovo operace dnes snad už nikoho neděsí. Není také důvod. Na naší klinice pracují špičkoví odborníci, kteří rozumí své práci a nepodcení sebemenší maličkost. Proto je procento komplikací u nás zcela zanedbatelné. 

S čím u nás můžete počítat? 

Díky naší unikátní metodě vám nezůstanou žádné viditelné jizvy, takže nikdo nepozná, že vaše prsa prošla chirurgickou úpravou. Na rozdíl od zvětšování prsou v případě redukce v podstatě neexistuje věkové omezení nebo ohledy na plánované mateřství, zákrok může podstoupit žena kdykoli v dospělosti, protože nezasahuje mléčnou žlázu, pouze odebírá přebytečnou tkáň, popř. tuk.

Může být pro vás zajímavé  Gigantomastie - jak se vypořádat s problémem obrovských prsou?

Se zkušenostmi žen, které již prošly rukama operatéra zmenšením prsou se vedou i diskuze

Nenechte se svazovat vaším poprsím. My uděláme váš život o něco lehčí. Obraťte se na nás.

Sdílet příběh

>

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

Objednat konzultaci

Probereme s Vámi vešekeré podrobnosti zákroku

konzultace

zdarma s Vámi podrobně probereme zákrok na naší klinice

× Poradíme Vám